Wszystkie Osobliwe Potluczone Wydumane Wrzuc swoje
Najpopularniejsze Najwyzej oceniane Najnowsze

Podejdź bliżej

Pierdolety to serwis będący katalogiem najdziwniejszych przedmiotów dostępnych na rynku. Umożliwia wyszukiwanie najciekawszych z nich a zarejestrowanym użytkownikom promowanie własnych i szkalowanie cudzych znalezisk. W serwisie zarejestrowanych jest kilkanaście sklepów internetowych, aktywnie promujących najciekawsze nowości ze swojej oferty. To czyni pierdoserwis zawsze aktualnym katalogiem najlepszych gadżetów dostępnych w sieci.


Stało się i niemierzalna masa ludzkiej wrażliwości skupiła się wokół przedmiotów dziwnych. Z szacunku dla tych którzy je tworzą jak i przez wzgląd na nasze od nich uzależnienie ulepiliśmy piewszy w świecie pierdoserwis. Z chwilą wielkiego powstania, zassało chmurę schematów myślowych. W jej miejsce narodziła się przestrzeń w której rozmowa o gustach nie tylko nie ma sensu, ale sama w sobie nigdy nie zaistniała. Najpierw zassało stado baranów. Za nimi dołączyli królowie. Sami ściągnęli rodziny i bliskich. Rozhuczał się wszechświat materii. Z każdą minutą ssanie wzmagało się a jego bezduszna bezwzględność nie pozwoliła nikomu na ucieczkę. Piekielna machina uznała bowiem, że odmienny stan świadomości należy się każdemu.Udostępniamy Wam trzy kategorie produktów które precyzują poziom absurdu:

Osobliwe Potłuczone Wydumane
W kategorii znajdziesz przedmioty, które możesz mieć zawsze przy sobie. Design praktyczny i osobisty. Stuprocentowy absurd ubrany w niebanalną formę. Projekty w największym stężeniu przewrotne i łechczące. Często dziwnie, niekiedy bardzo kombinowane. Czasem możesz mieć wrażenie, że zrozumiałe jedynie dla ich twórców.
PIERDOLETY.pl on Facebook
Uzależnieni

piotrwojtek84planettoys
uuuh0thestorywielkizbyszek
soniukamanplaneta
Kanały RSS
Wszystkie
Osobliwe
Potłuczone
Wydumane
Podejdź bliżej
Kontakt
Newsletter
Wyszukaj produkt